VİZESİZ
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün: Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
 • Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün
Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün

1. Gün İstanbul Havaalanı Buluşma - Sharm el Sheikh

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali önünde gece 19.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Saat 22:05 Türk Havayolları’na ait TK700 sefer sayılı uçakla Kızıldeniz’in en güzel beldelerinden birisi olan dünyaca ünlü Sharm el Sheikh’e hareket ediyoruz. Saat 23:50 Sharm’a varış.

2. Gün Sharm el Sheikh

Gerekli işlemlerin ardından otele transfer, odalara yerleşme ve geceleme. Kahvaltı otelimizde.

Rehberimizin belirleyeceği saatte Sharm Panaromik turumuz için otelemiziden haraket ediyoruz. Eski şehir bölgesi , Al Sahaba Camii, Barış Anıtı, Mustafa Camii gibi belli başlı yerleri size tanıtacağız. Gezi sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Cam Dipli Tekne gezimize katılabilirler. Gününüzün kalanı denize girmek, güneşlenmek ya da otelde dinlenmek için serbest.

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Cam Dipli Tekne Gezisi

Dünyanın en renkli ve en güzel sualtı yaşamına sahip denizlerinden birisi olan Kızıldeniz'in hazinelerini tabanı camdan yapılmış bir tekneden zahmetsizce izlemek isterseniz bu gezi sizin için biçilmiş kaftan.

Yetişkin Ücret: 25 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 15 USD

3. Gün Sharm el Sheikh

Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Sakin Kent Dahab, Lagunlar, Çöl ve Kanyon & Motosafari Turuna katılabilirler.

Sakin Kent Dahab, Lagunlar, Çöl Ve Kanyon Gezisi & Motosafari

Kahvaltının ardından özel aracımızla otelimizden hareket ederek, Kızıldeniz’in en güzel koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine gidiyoruz. Burada bulunan Bedevi çadırlarında mola veriyoruz. Vaktinizi, bölgenin adına ilham veren deniz içinde iç içe geçmiş havuz görünümlü resiflerde şnorkel ile Kızıldeniz’in akvaryum gibi olan sualtı yaşamını gözlemleyip, denize girip güneşlenebilirsiniz. (1 adet meşrubat ve 1 adet su ikramımızdır) Ardından ATV ile Çöl ve Kanyon Gezisi yapıyor ve Vaha'da bulunan Bedevi Yerleşimini ziyaret ediyoruz. Sonrasında, develer ile deniz kenarında keyifli bir gezi yapıyoruz. Bölgedeki keşfimizin bitimi ile birlikte sakin ve huzurlu atmosferi, cana yakın ama rahatsızlık vermeyen insanları ile ünlü Dahab’a giderek burada deniz kenarında bulunan restoranlardan birinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda çarşıda gezip alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında, Kızıldeniz’in Maldivleri olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Keyifli gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer.

Yetişkin Ücret: 150 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 110 USD

4. Gün Sharm el Sheikh - Kahire

Kahvaltı otelimizde. Odalar saat 12:00'da boşaltılacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Turuna katılabilirler. Akşam yemeği otelimizde. Soho Meydanına transfer. Özel otobüsümüzle Mısır'ın başkenti, Afrika kıtasının en önemli politik ve kültürel merkezlerinden biri olan ve binlerce yıllık tarihin izlerini süreceğimiz Kahire'ye haraket ediyoruz. Sharm ile Kahire arasındaki mesafe 500 km'dir. Geceniz otobüste geçecek.

Ras Mohammed Tekne Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba (tüplü) dalış gerçekleştirebilirler.

Yetişkin Ücret: 50 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 25 USD

Dalış Ücreti: 20 USD

5. Gün Kahire

Bir tesiste vereceğimiz serbest zamanda kahvaltılarınızı ekstra olarak yapabilirsiniz. Varışımızla birlikte otelimize gidiyoruz. Odalara yerleşme saat 14:00'da olacaktır. Tam Günlük Öğle Yemekli 3 Dinin Merkezi & Kültürel Kahire gezimize katılacak misafirlerimizle birlikte turumuza başlıyoruz. Katılmayacak misafirlerimiz için serbest zaman. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dinlenmeniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3 Dinin Merkezi Eski Kahire Ve Medeniyet Müzesi Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

3 büyük dinin dünyaya yayılma merkezlerinden birisi olan Kahire, dünyanın en eski İslami, Yahudi ve Hıristiyanlık ibadethanelerine sahiptir. Hem 3 dinin tarihine hem de Mısır'ın kültürel özelliklerine yoğunlaştığımız bu keyifli gezide Kavalalı Mehmet Ali Paşa Camii ve Kale (giriş ücreti dahildir), Mısır'ın ilk İslami yapısı olan Amr ibn al-As Camii, Hz. Musa'nın bebekliğini geçirdiğine inanılan ve sonrasında ibadethane olarak görev yapmaya başlayan Ben Ezra Sinagog'u, Hristiyanlık dünyasının en önemli ibadethanelerinden birisi olarak kabul edilen Asılı Kilise, Mısır'ın en eski Hıristiyan ibadethanesi olan ve Hz. İsa'nın Filistin yolculuğu esnasında konakladığı Abu Serga Kilisesi, Mısır'ın en eski ve en önemlilerinden birisi olan St George Kilisesi, 2021 yılında tüm dünyada ses getiren ve milyonlarca kişi tarafından izlenen muhteşem bir seremoni ile açılmış ancak sahip olduğu eserlerle dünyanın en önemli müzeleri arasına hemen girmiş Medeniyet Müzesi (giriş ücreti dahi) göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Gezimizde Afrika'nın en büyük ve en eski çarşılarından birisi olan Khan el Khalili'yi de ziyaret ederek alışverişleriniz için serbest zaman vereceğiz.

Yetişkin Ücret: 130 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 90 USD

6. Gün Kahire

Otelde alacağımız sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler & Sfenks ve Kahire Müzesi Turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Nil Tekne turuna katılabilirler. Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de çabası. Turumuzun bitiminde Kahirede ’ki otelimize transfer serbest zaman.

Piramitler&Sfenks Ve Mısır Ulusal Müzesi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

Kahire'ye gelip de görmeden dönmenin olmayacağı tüm yerleri kapsayan bu gezimizde Giza Piramitleri ve Sfenks (piramitler bölgesi giriş ücreti dahil) ve Mısır Ulusal Müzesini (giriş ücreti dahil) birlikte keşfedeceğiz. Öğle yemeğini gezi esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Yetişkin Ücret: 150 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 100 USD

Nil’de Tekne Gezisi (Akşam Yemekli)

Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de cabası.

Yetişkin Ücret: 75 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 50 USD

7. Gün Kahire - Hurgada

Kahvaltı otelimizde. Otelden ayrılarak yapacağımız Kahire panaromik gezimizde Nil’in can verdiği bu büyülü kentin belli başlı bölgelerini birlikte gezeceğiz: Sedat’ın Anıt Mezarı, Baron Sarayı, Khan El Khalil-i Çarşısı Nil boyunca uzanan şehir merkezi göreceğimiz yerlerden sadece bazıları. Turumuzun bitimi ile bilrlikte öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Vereceğimiz serbest zaman esnasında dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Nil'de Filika Gezimize katılabilirler. Ardından, özel otobüsümüzle Kızıldeniz’in bir başka muhteşem beldesi olan Hurghada’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 470 km'dir. Varışımızla birlikte otele transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. (Otelin sunduğu ‘’geç yemek’’ konseptindedir) Konaklama otelimizde.

Nil’de Filika Gezisi

Otantik yelkenli filikalarla Nil Nehri üzerinde bir gezi yapıp, ihtişamlı Kahire'yi bir de nehrin üzerinden görmek ister misiniz? Gezi esnasında alkolsüz içecek, meyve ve atıştırmalık ikramlarımız olacaktır. Not: Havanın müsait olmaması durumunda motorlu tekneler kullanılacaktır.

Yetişkin Ücret: 35 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 25 USD

8. Gün Hurgada

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin sabah erken saatlerde ekstra olarak düzenleyeceği Luksor turuna katılım sağlayabilirler. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş ve akşam yemeği. Konaklama otelimizde.

Luksor ( Tam Gün ve Öğle Yemekli)

Binlerce yıl öncesinde yaşanan Firavunlar Dönemi, gizemi günümüzde dahi tam olarak çözülememiş çok sayıda özelliğe sahiptir. Dönemin en önemli yerleşim yerlerinden birisi ve günümüzde Firavunların izlerini en iyi sürebileceğiniz yer ise tartışmasız olarak Luksor'dur. Hurghada'ya 300 km mesafede yer alan kent, tatiliniz esnasında günübirlik ziyaret için idealdir. Sabah çok erken saatlerinde otelimizden hareket edip gece saatlerinde geri döneceğimiz bu gezimizde Luksor Tapınağı , Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil), Krallar Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Nil Deltası gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini göreceğiz ve bir çoğunu detaylıca gezeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Yetişkin Ücret: 180 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 140 USD

9. Gün Hurgada

Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından,(İsteyen misafirlerimiz otelinde müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odalarınızı transfer saatine kadar tutabilirsiniz) dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Ulusal Parkı Portakal Koyu Tekne Gezisine katılabilirler. Rehberin belirleyeceği saatte Hurgada şehir merkezine transfer. Hurgada Şehir turunun ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman.

Giftun Adası Ulusal Parkı Orange Bay Tekne Gezisi (Tam Gün/Öğle Yemekli)

Kızıldeniz'in en güzel adalarından birisi olan Giftun, sualtındaki hazinelerini ve diğer doğal güzelliklerini kaybetmesin diye günümüzde Ulusal Rerzerv Alanı olarak korunmaktadır. Tam günlük tekne gezimizde adanın tüm güzelliklerinden sonuna dek yararlanabilirsiniz. Limitli alkolsüz içecekler ve öğle yemeği teknemizde servis edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek koşuluyla ve esktra ücret karşılığında scuba dalış yapabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti, Ulusal Park giriş ücreti fiyata dahildir.

Yetişkin Ücret: 65 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD

Dalış Ücreti: 45 USD

10. Gün Hurgada-İstanbul

Serbest zaman ardından havalimanına transfer. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 703 tarifeli seferi ile 04:45'te İstanbul’a hareket ediyoruz. yerel saat ile 08:40'ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL - İSKENDERİYE 1 gün programını görmek için tıklayınız2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız


3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız


4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız

5.

Gün
5 gün programını görmek için tıklayınız


6.

Gün
6 gün programını görmek için tıklayınız


7.

Gün
7 gün programını görmek için tıklayınız

8.

Gün
8 gün programını görmek için tıklayınız


9.

Gün
9 gün programını görmek için tıklayınız


10.

Gün
10 gün programını görmek için tıklayınız
DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları ile İstanbul – Sharm El Sheikh / Hurgada - İstanbul Havaalanı Hatlarında ekonomi sınıf uçak bileti
• Havalimanı vergileri, uçuş güvenlik sigortaları
• Sharm El Sheikh’e 3 Gece Konaklama 3 Akşam Yemeği Dahil
• Kahire’de 2 gece oda-kahvaltı konaklama
• Hurgada’da 2 Gece Konaklama 2 Akşam Yemeği
• Program dahilinde olduğu açıkça belirtilmiş tüm havalimanı/otel/havalimanı transferleri
• Sharm El Sheikh – Kahire arası transferler
• Kahire - Hurgada arasındaki transferler
• Mısır deneyimi olan Profesyonel Türkçe Rehberi
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)


HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı Çıkış Harcı
• Ekstra turlar
• Vize Hizmeti (Sınırda Kapı Vizesi) (50 USD) (Tüm yaş gruplarında bulunan normal/bordo pasaport hamili misafirlerimiz için geçerlidir. Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz ÖDEMEZLER)
• Mısır Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı 60 USD nakit olarak İstanbul’da havalimanında yada bölgede rehber tarafından toplanacaktır)
• Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
• Seyahat Güvence Paketi: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.)
• NOT: Seyahat Güvence Paketi fiyatı katıldığınız turun bedeline göre değişiklik göstermektedir.
• ÖNEMLİ NOT: Pasaportunuzun minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

UÇUŞ BİLGİLERİ:

İstanbul Havaalanı - Sharm el Sheikh Havaalanı TK 700 22:05 23:50

Hurghada Havaalanı - İstanbul Havalimanı TK 703 04:45 08:40

 Lütfen, uçuş bilgilerinizi kalkışa 48 saat kala kontrol ediniz. Gezi program akışı ve uçak parkurları içerik aynı kalmak sureti ile değişebilir.

BAŞTANBAŞA MISIR TURU

Sharm el Sheikh (3) Kahire (2) Hurghada (2)

Luksor'u Görme İmkanı.

4* Oteller, 7 Kahvaltı, 5 Akşam Yemeği

Türk Havayolları ile Her Hafta Hareket.

Varışta Kapı Vizesi Kolaylığıyla...

***** Ekstra Tur Paket Satışları Sadece Bölgede Rehberimiz Tarafından Yapılır, Türkiye’den Tur Paket Satışımız yoktur***
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#273
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali önünde gece 19.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Saat 22:05 Türk Havayolları’na ait TK700 sefer sayılı uçakla Kızıldeniz’in en güzel beldelerinden birisi olan dünyaca ünlü Sharm el Sheikh’e hareket ediyoruz. Saat 23:50 Sharm’a varış.
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş
İPTAL POLİTİKASI:
I- ÖDEMELER Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %50’ si, bakiyesinin ise gezinin başlamasından en geç 21 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilir. Bu durumda toplam gezi bedelinin %35’ i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir. DREAMSTUR kredi kartı bilgilerini hiçbir koşulda 3. kişilerle paylaşmayacağını kabul ve taahüt eder II- İPTAL - VAZGEÇME - DEĞİŞİKLİKLER Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. 1- Seyahat acentesi gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden ötürü geziyi hareket tarihinden 3 gün önce iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- a- Tüketicinin gezinin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal-değişiklik talep etmesi durumunda ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, Rezervasyonunu kendisinin veya birinci derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi bir rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile gezinin başlamasından 29-21 gün önce iptal-değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, 20 günden az bir süre kala ise tamamını DREAMSTUR'a ödemeyi kabul eder ve taahhüt eder. b- Tüketici, indirimli satış döneminde satın almış olduğu Erken Rezervasyon İndirimli Ürününü herhangi bir sebeple iptal ettirmek isterse, ise gezi bedelinin tamamını DREAMSTUR’a ödemeyi kabul eder ve taahhüt eder. c- Erken rezervasyon sigortası yaptıran misafirler giriş gününe 72 saat kala kesintisiz otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahiptirler.Sigorta iptal edilmez, prim iadesi yapılmaz. Kapsam dışı haller; harp veya harp mahiyetindeki hareket, ihtilal, isyan, ayaklanma ve buna benzer hallerden doğan iç karışıklıklar, terör olayları, salgın ve yaygın hastalıklar, deprem, sel, yanardağ püskürmesi, yer kayması, doğal afetlerdir. d- ERKEN REZERVASYON SİGORTASI yaptırmayan misafirler ve rezervasyonlar için İPTAL-VAZGEÇME- DEĞİŞİKLİK sözleşme şartlarındaki ( b ) maddesi geçerlidir. e- Tüketici; indirimli satış döneminde satın almış olduğu indirimli erken rezervasyon ürününde herhangi bir sebeple tarih değişikliği yaptırmak isterse, talepte bulunduğu tarihte geçerli olan liste fiyatları üzerinden indirimsiz rezervasyon değişikliği yapılacağını kabul eder. 3- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye, sonradan iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda, Seyahat acentesi, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. 4- Mücbir sebepler: Olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa, taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir. Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de mücbir sebeptir. 5- Seyahat acentesi, gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 7 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici, bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip ödediği ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

TARİH VE FİYATLAR

  %20 İndirim

659$

10 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Baştanbaşa Mısır Turu 10 Gün ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.